Ikizler Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Edilir? (Perfect answer)

İkizler burcu erkeği, kendisi gibi zeki, hareketli kadınlara aşık olur. Gizemli kadınlarda ona çekici gelse de hiç konuşmayan soğuk kadınlar ile bir ilişki yürütemez çünkü kısa zamanda ilişkiden sıkılarak bitirmeye yönelir. Heyecan verici ve yeniliklere açık bir sevgili onun ruhuna daha çok hitap edecektir.

İkizler erkeği kadından ne bekler?

İkizler burcu erkeği, zeki ve hareketli kadınlara aşık olurlar. Açık ve dobra kadınlardansa, gizemli kadınlar onlara çekici gelir. Fakat çok ince bir çizgi vardır bu konuda. Soğuk kadınlarla bir ilişki yürütemezler.

İkizler erkeğini nasıl kendime aşık ederim?

İkizler burcunu kendinize aşık etmenin 10 yolu

 1. Sizi sevmesinin zaman alabileceğinin farkında olun.
 2. Güvenini kazanın.
 3. Becerilerinizle onu etkileyin.
 4. Canının sıkılmasına izin vermeyin.
 5. Duygularını bilerek ve isteyerek incitmeyin.
 6. Dış görünüşünüze özen gösterin.
 7. Ona ufak ve hoş sürprizler yapın.

İkizler erkeğini ne mutlu eder?

İkizler burcu erkeği mutlu olmak veya mutlu kalmak söz konusu olduğunda size her zaman güvenebileceklerini bilmek ister.Olayları hep üzücü yönüyle görmek yerine, olayların olumlu yanlarını ve nasıl hallolacağını görmeyi arzu ederler. Onlara, onlar gibi pozitif şeyler yapmaktan zevk aldığınızı gösterin.

You might be interested:  Yengeç Burcu Erkeği Küserse Ne Yapmalı?

İkizler erkeğini etkilemek için nasıl giyinmeli?

İkizler burcunu etkilemek için beyaz gömleğinin mutlaka bir özelliği olmalı. Manşetleri farklı, fırfırlı bir yaka, dik ya da rahip yaka, derin V yaka, sırt dekolteli ya da omuz dekolteli olabilir. Sadece sıradan olmasın ve değişik bir model olsun. Çünkü İkizler burcu erkekleri de bir değişiktir.

İkizler erkeği terk ederse geri döner mi?

İkizler burcu erkeği kolay bağlanabilen bir erkek olmadığı için ayrılık sonrası başka aşklara kısa zamanda yelken açabilir. Eğer gerçekten ayrıldığı insanı seviyorsa ve kendisi de dönmek istiyorsa geri döner.

İkizler burcu erkeği nasıl öpüşür?

İkizler erkeği Genelde çok sakin ve hassas öper, yavaşça dokunur sevgilisinin dudaklarına. Çekici bir havaya bürünmesini çok iyi bilir ve öptüğünde bir kaç gün süren bir etki bırakır. Öpüşmeleri erkekleri çıldırtacak biçimdedir. Değişik oyunlarla öpüşmeyi daha ateşli yapmaya çalışır.

İkizler burcu erkeği aşık olunca ne yapar?

İkizler burcu erkeği, eğer bir kadına gönülden aşık olursa ona bağlanır ve sadık olur. Ancak aşık olmadığı sürece sadece eğlence ve keyif için birliktelik kuracaktır. Aşık olduğunda ise sevdiği kadından başkasını gözü görmez. O kişiye tamamen bağlanırsa hızlı bir şekilde evlilik kararı alır ve onunla evlenmek ister.

İkizler burcu erkeği hangi burca aşık olur?

İkizler burcu erkeği genellikle yay ve kova burcu ile çok iyi anlaşır. Aynı zamanda bu burcun erkekleri Aslan burcu ile uyum içerisinde olacaktır. Bu burcun erkekleri başak burçları ile kolay anlaşamazlar. İkizler kararsız ama başak burcu dediğim dediktir.

İkizler burcu erkeği nasıl elde edilir?

Araştırmayı, okumayı ve öğrenmeyi çok seven ikizler burcu erkeğini etkilemek için sizin de en az onun kadar kültürlü olmanız gerekir. Çünkü yeni şeyler öğrendiği ilişkiler, ikizler erkeğini çok etkiler.

You might be interested:  Terazi En Iyi Hangi Burçla Anlaşır?

İkizler erkeği sevgilisine nasil davranir?

İkizler burcu erkekleri; aşık olduğunda, gözlerinden anlaşılır. Aşık olmadığı zaman kıskanç olmayan ikizler burcu erkeği, aşık olduktan sonra deli gibi kıskanmaya başlar. İkizler erkeği, karşısındaki kişiyi kıskanıyorsa bu durum; onun aşık olduğuna işaret eder.

İkizler burcu erkeği sevgilisinden ne bekler?

Neşeli ve enerjik kadınlar ikizler burcu erkeğinin ilgi alanlardır. Antipatik olan, sürekli somurtan ve dert yanan kadınlardan kaçarak uzaklaşma eğilimindedirler. İkizler burcu erkekleri aynı zamanda zekaya aşık olan insanlardır. aşık olacakları kadında aradıkları en önemli şey zeki olmalarıdır.

İkizler burcu sekste nelerden hoşlanır?

İkizler Burcu Erkeği Cinsellik Yani onu etkilemek için mutlaka zeki biri olmanız gerekiyor. İkizler burcu erkeği uzun süreli bir ilişki içerisindeyse rutinden nefret ettiği için cinsel yaşamında daima yenilik bekler. Bu yüzden yeni şeyler denemeye hazır olun ve onu en çok zekanızla tahrik edebileceğinizi unutmayın.

İkizler erkeği nasıl fizikli kadınlardan hoşlanır?

Genelde de, kendilerine benzeyen kadınları çekici bulurlar. Yanlarında samimi davrandıkları insanlarla mutlu olurlar. İkizler burcu fiziksel olarak nasıl kadınlar hoşlanır denildiğinde, erkeksi ifadeleri olan, makyaj yapmayan, ince dudaklı, güleç birilerinden cevabı da verilebilir. Uyum onun için önemlidir.

İkizler burcuna ne hediye alınır?

İkizler Burcu Kadınına Alınabilecek 8 Eşsiz Hediye Önerisi

 1. Teknolojik ürünler. İkizler burcu teknolojik gelişmeleri takip etmeye bayılır ve bu gelişmeler sonrasında çıkan son.
 2. Orijinal eşyalar.
 3. 3. Rengarenk bir çiçek buketi.
 4. Defter ve kalem.
 5. Çanta.
 6. Bavul.
 7. 7. Okuma lambası
 8. 8. Kolye.

İkizler burcu kadini yatakda nasil?

İkizler kadını yatakta uyumlu, enerjik ve yaratıcıdır. İkizler burcu kadını sekste yeni şeyler denemeye açıktır. Rol yapma oyunları hayal gücüne ve eğlenceye sahip olduklarından İkizler kadını sekste son derece tatmin edici olabilir, ancak senaryoların çeşitlendiğinden emin olun.

Leave Comment

Your email address will not be published.