Koç Burcu Ile Hangi Burçlar Iyi Anlaşır? (Perfect answer)

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

 • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
 • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
 • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
 • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
 • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
 • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
 • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
 • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Koç burcu en iyi hangi burç?

Birbirlerini tamamlamaları nedeniyle koç burcunun duygusal manada mutlu olabileceği diğer bir burç da aslan burcudur. Uyumlu karakterleriyle aslan ve koç hayattan zevk almayı bilirler. Terazi burcu koç erkeğinin en iyi anlaştığı burçtur.

Koç kimle anlaşamaz?

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada terazi burcu ve aslan burcu gelir. Koç burcu insanları yapısal olarak daha çok sakinlikleri bir o kadar da mütevazilikleri ile bilinirler. Fakat aslan burcu insanları egolu yapılarının yanı sıra terazi burçlarının kendini beğenmiş halleri pek de hoş karşılanmaz.

You might be interested:  Damızlık Koç Nasıl Seçilir? (Correct answer)

Koç burcu hangi burca aşık olur?

Ayrıca Koç burcu, güvenilir Balık burcu ile de iyi anlaşır. Bir de Koç ‘un hiç anlaşamadığı burçlar var: İkizler ve Aslan. İkizler, Koç ‘a göre fazla ateşlidir; Aslan burcu ise Koç ‘a hükmetmek isterse ortalık karışabilir. Boğa lüksten hoşlanır, şımartılmak ister.

Koç burcu kadını hangi burçla Evlenmemeli?

Koç burcu kadınları Boğa, Oğlak ve Yengeç burçlarıyla iyi anlaşamazlar.

Koç burcu kaç yaşında evlenir?

Koçlar, erken yaşta evlilik yapma potansiyeline sahiptirler, büyük çoğunluğu genç yaşta ilişkilerini evlilik ile taçlandırabilir. Bu dönemde aradığı aşkı ve evlilik zeminini bulamayan Koçlar için ideal evlilik yaşı ise 28’inden sonrasıdır.

Koç burcu ile hangi burç uyumlu?

Koç ve Terazi evliliği için mükemmel bir birliktelik diyebiliriz. Terazi çekici, nazik, baştan çıkarıcı, zarif ve romantiktir. Koç ‘un hareketli yapısı Terazi’ye ters gelebilir ama aralarında büyük bir aşk doğması kaçınılmazdır. Zaman zaman tartışmalar yaşansa da bu evlilik için kimse olumsuz diyemez.

Koç burcu kızı nasıl olur?

Koç burcu kadını oldukça enerjik ve hayat doludur. Aynı zamanda cesur ve şefkatli olan koç burcu kadını cesur ve cesaret verici bir yapıları vardır. Koç burcu kadını dik durarak güçlü bir karaktere sahiplerdir. Koç burcu kadını kibirli ve umursamaz bir yapıya sahiplerdir.

Hangi burç hangi burçla daha iyi anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

 • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
 • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
 • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
 • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
 • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
 • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
 • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
 • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
You might be interested:  Kamil Koç Internetten Bilet Iptali Nasıl Yapılır?

Koç burcu hangi burcu sevmez?

Koç Burcu kadınının anlaşamadığı burçların başında, su grubunda yer alan akrep ve balık burçları geliyor. Akrep burcunun alfa bir yapıda olması, koç kadını ile ters düşmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Her iki burç da dediğim dedik olduğu için, ikili ilişkilerde sürekli çatışma yaşarlar.

Karşıt burçlar anlaşır mı?

Karanlıkta kalan yönlerini aydınlatamayan burçlar, akıllıca davranıp zıt burçlarını kendilerine eş olarak seçebilirler. Böylece çift olarak bir bütünü oluştururlar. Fakat bu durumu sadece çift olma açısından incelememek lazım. Herkes ancak zıt burcuyla evlenmeli, birbirlerini tamamlamalı diye bir şey yoktur.

Koç kadını hangi burca aşık olur?

İkizler zekası ile koç burcu kadınını etkiler ve kalbini fetheder. Koç kadınlarının evlenebileceği diğer bir burç ise terazidir. Dengeli ve uyumlu olan teraziler koç burçları ile anlaşabilen burçlar arasında yer almaktadır.

Koç burcu nasıl aşk acısı çeker?

Üzüntüsü Öfkeye Dönüşür! Koç uğruna mücadele edip, fazlaca heyecan yaşadığı, pek de memnun olduğu bir ilişkide, örnekse sevgilisine yeteri kadar zaman ayırmayıp işten güçten ihmal ettiği için terkedilmişse, eski sevgili duygusu yoğun bir aşkın peşine düştüyse bu durum Koç ‘u üzdüğü kadar hırslandırır.

Koç burcu erkeği aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Koç burcu erkeği aşık olduğunda sınır tanımaz bir kişiliğe bürünür. Güçlü bir karaktere sahip olan koç burcu erkeği sevdiği kadına karşı romantik tavırlar sergiler. Koç burcu erkeği kendisini oldukça rahat şekilde ifade eder ve açık sözlüdür.

Leave Comment

Your email address will not be published.